На дороги України відсьогодні виїжджають «фантомні» патрулі

На дорогах України сьогодні, 25 січня, розпочали роботу «фантомні» патрулі. Про це Міністерство внутрішніх справ повідомляє у Телеграмі.

«Сьогодні ми зробили ще один важливий крок до нашої спільної мети – зменшення загиблих та потерпілих на українських дорогах. Відтепер перевищення швидкості на автошляхах у автоматичному режимі фіксуватимуть поліцейські автомобілі «фантоми», – ідеться в повідомленні.

Зараз це спеціальні автомобілі Skoda Kodiaq без розпізнавальних знаків поліції, які можуть фіксувати багато об’єктів одночасно. Система передаватиме інформацію і порушник отримуватиме штраф.

У МВС наголосили, що «фантоми» несуть насамперед превентивну функцію – запобігти правопорушенням та можливим негативним наслідкам на дорозі.

Нагадаємо, 8 вересня 2020 року заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький поінформував, що у поліції планують впровадження «фантомних» патрулів на дорогах. А 16 лютого 2021 року Білошицький заявив, що автомобілі «фантом» можуть фіксувати порушення на дорогах за напрямком руху цього авто і у зустрічному.

 

Share Button