Заклади освіти переведено на дистанційку

Начальник управління освіти і науки Бориспільської міської ради Тетяна Павленко поінформувала на щотижневій плановій нараді у міського голови про рівень захворюваності у закладах загальної середньої освіти на ранок 24 січня:  загальна кількість інфікованих учнів – 85 (+33 за добу), учителів – 1 +5 за добув). Окрім того, на самоізоляції перебувають 2068 учнів (+1022 за добу), а це 232 класи (+ 39 за добу).

За словами Т. Павленко, на дистанційне навчання переведено учні 5-11 класів Бориспільського НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П. Чубинського, ще 9 освітніх закладів готові перейти на дистанційне навчання.

ПОКИ МАТЕРІАЛ ГОТУВАВСЯ ДО ДРУКУ

З метою попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації на території Бориспільської міської територіальної громади, відповідно до протоколів позачергового засідання Бориспільської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24.01.2022 № 2 з 25 січня по 4 лютого в закладах загальної середньої освіти освітній процес переведено у дистанційний режим. Про це повідомило у понеділок, 24 січня, управління освіти і науки Бориспільської міської ради у Фейсбуці.

Водночас, йдеться у повідомленні, освітній процес у закладах дошкільної та позашкільної освіти забезпечується у звичному режимі з дотримання протиепідемічного законодавства та виконанням протиепідемічних і санітарно-гігієнічних вимог.

Інф. «ТС»

Share Button