НАШ НЕВЕЛИКИЙ ВНЕСОК — ЦЕ ЧАСТИНКА ВЕЛИКОГО ДОБРА

Сьогодні бійці, які обороняють територіальну цілісність України, як ніколи, потребують нашої уваги та розуміння. Свідченням небайдужості юного покоління до долі своєї Батьківщина, є участь школярів ЗОШ № 3 в акціях та низці заходів на підтримку української армії.

IMG_0197А 17 грудня всі разом — учні, вчителі та батьки — організували благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО, на якому були представлені дитячі вироби, сувенірна продукція, картини, виготовлені власноруч. Та найбільший попит викликали солодощі, які діти випікали разом зі своїми батьками. Протягом дня шкільний ярмарок відвідали депутат міської ради Юрій Локайчук, представники громадських організацій, батьки учнів.

Шкільна родина на ярмарку зібрала дві тисячі сімсот гривень, теплі речі, новорічні сувеніри, обереги, вітальні листівки, а також варення, мед та печиво. Того ж дня все це передали Анатолію Коломійцю, волонтеру громадської організації «Територія підтримки» м. Бориспіль, для допомоги воїнам 72-ої окремої механізованої бригади. Ми впевнені, що наш невеликий внесок стане частинкою великого добра на благо щасливого майбутнього України.

Ірина Панкявічене, директор школи,

Тамара Швачко, заступник директора з виховної роботи

Share Button