Зі світлом: спеціалісти ДТЕК Київські регіональні електромережі вже відновили електропостачання у 556 населених пунктах Київщини

556 населених пунктів області знову зі світлом. Спеціалісти ДТЕК Київські регіональні електромережі відновили електропостачання у знеструмлених населених пунктах, що постраждали від негоди. Протягом 14-15 січня світло повернули у 257 міста і села, які були знеструмлені повністю та у 299, що постраждали частково. Відновили 249 лінії та роботу 5187 трансформаторних підстанцій.

Оперативно-виїзні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі були переведені у посилений режим, аби ліквідувати наслідки негоди та максимально швидко відновити роботу обірваних поваленими деревами ділянок мереж. Залучили також додаткові ремонтно-експлуатаційні бригади, підрядні організації та працюють цілодобово — до повного відновлення електропостачання своїм клієнтам.

Протягом 14-15 січня, вдень і вночі, незважаючи на складні погодні умови, фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі працювали, щоб повністю відновити електропостачання в постраждалих містах і селищах, і повернути світло і комфорт всім нашим клієнтам.

Найбільше від негоди постраждали Баришівський, Бориспільський та Вишгородський енерговузли.

ДТЕК Київські регіональні електромережі просить мешканців області бути обережними, не наближатися до оголених проводів та обірваних ліній. При виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор, прохання повідомляти про це нам через застосунок «Мережі онлайн» або в приватні повідомлення на сторінці ДТЕК Київські регіональні електромережі у Facebook.

Інформацію про аварійні відключення можна перевірити на сайті компанії в розділі «Немає електроенергії?». Якщо ваша адреса там є, — спеціалісти вже знають про відключення і відновлюють електропостачання. Якщо ви не знайшли свою адресу — повідомте про відключення у зручний спосіб: через мобільний додаток «Мережі онлайн» (додаток доступний в AppStore та Google Play Market), чат-бот у Viber і Telegram або приватні повідомлення на сторінці ДТЕК Київські регіональні електромережі у Facebook.

Share Button