Ажіотаж: квитки на ковзанку купуйте заздалегідь

Ще ніколи взимку не було так людно на Європейській площі, до того ж зранку й до вечора. Початок 2022-го запам’ятається містянам новою зимовою забавою – у Борисполі вперше з’явилася ковзанка.

Журналіст «ТС» кілька разів намагалася туди потрапити у святкові дні, але марно, тож довелося дочекатися робочих днів. Квитки потрібно купувати заздалегідь, і, здавалося, що стати на ковзани забажала в міська громада.

На початку тижня підходимо до каси і поки немає черги, запитуємо, коли краще купувати квиток? Касирка повідомляє, що й на сьогодні багато вільних сеансів, проте їх можуть розібрати за лічені години, тож радить купувати квиток за кілька днів наперед. І звернула увагу, що обмінювати їх не можна, тож перед купівлею краще добре подумайте. Серед відвідувачів більшість дітей, але дітям до 7 років включно можна на «каток» лише з батьками.

Заходимо в павільйон, де облаштовано лави, полиці для ковзанів та взуття, тут є і сушарка для ковзанів. Працівники, які видають ковзани, розповідають, що бажаючих покататися на льоду не лякає навіть мороз у -15° С, хоча охочих в рази менше. Треба враховувати ще й те, що катання на ковзанах – це небезпечний вид спорту, в якому можна поранитися. Тому відвідувачів просять ознайомлюватися з правилами поведінки  на льоду й закликають бути обережними.

Насамкінець додають, що тішаться, коли багато гостей, адже «тоді відчувається справжня зимова атмосфера».

Марина ГРИЦЮК, «ТС»

Share Button