Не тільки зошити перевіряють: у районі презентували масштабну виставку учительських робіт

Ляльки-мотанки, петриківський розпис, діамантовий живопис, витинанки, а ще вишивки бісером і стрічками. В управлінні гуманітарного розвитку Бориспільської РДА презентували масштабну виставку учительських робіт.

«У нас вистачає часу не тільки на перевірку зошитів, а ще й на творчість», – зауважує голова Бориспільської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Світлана Сьомак, презентуючи роботи.

Ідея організувати виставку з’явилась у жінки, коли на очі потрапив старий альбом.

«Це альбом за 1990 рік. Саме тоді була організована перша районна виставка художньої творчості наших педагогів. Тут і фото, і відгуки, і слово від організаторів. Тоді виставка була дійсно масштабна – представляли роботи багатьох умільців. Через 30 років ми вирішили цю традицію відновити. Учителі на нашу пропозицію активно відгукнулись», – розповіла пані Світлана.

Попри те, що всі школи охопити не вдалося – робіт сила-силенна. Різні течії, напрями, техніки.

«Все, що ви бачите, – одна сота відсотка того, що можна було б показати. Це лише маленький натяк… Наші педагоги не тільки дають знання, а й творять дивовижні роботи. Тут представлені бібліотекарі, керівники гуртків, методисти. На жаль, місця, аби показати все, не так багато», – додала жінка.

Водночас у профспілці не полишають задумів зробити виставку постійно діючою.

«Можна робити тематичні, а можна – авторські. У нас стільки талантів, що рік можна змінювати експозиції і не повторитися. Зараз ви бачите нашу першу ластівку після майже 30-річної перерви. Упевнені, нам вдасться відродити цю гарну традицію», – наголошує С. Сьомак.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС», фото Тетяни ПІДГУРСЬКОЇ

Share Button