У Бориспільській загальноосвітній школі № 3 відкрито музей історії школи

Відкриття музею відбулося 9 жовтня. Приурочили його до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та Дня захисника України, адже саме у ЗОШ № 3 понад 25 років (починаючи з 1993 року) проводять традиційний спортивно-розважальний фестиваль «Козацькі забави». Керівником шкільної світлиці призначено вчителя історії і правознавства Надію Шевчук.

На цю святкову подію завітали заступник міського голови Людмила Пасенко, начальник управління освіти і науки Тетяна Павленко, до речі, випускниця цієї школи 1987 року, заступник начальника управління Катерина Шабан, директор Бориспільського державного історичного музею Наталія Йова, також випускниця школи 1983 року. У своєму вітальному слові директор закладу Ірина Панкявічене висловила щирі слова подяки міській владі за допомогу у проведенні ремонтних робіт з облаштування приміщення музейної світлиці.

У відкритті музею активну участь взяли учні школи на чолі із заступником директора з виховної роботи Тамарою Швачко. Вони провели першу екскурсію стежками музейних експонатів, яких сьогодні налічується тут понад 120 та 50 фотографій, серед яких є чимало унікальних.

Такі екскурсії обіцяють провести для всіх учнів і працівників закладу освіти. Музей також можуть відвідати батьки учнів, жителі мікрорайону, в якому знаходиться школа, і всі бажаючі.

 

 

Share Button