У Борисполі на чоловіка напала скажена лисиця

Днями у мікрорайоні Лозівка на чоловіка напала лисиця, ймовірно, хвора на сказ.  Про це повідомив депутат міської ради Олег Романов.

«…У п’ятницю (4 жовтня – ред.) увечері у Лозівці на людину напала лисиця, але ніби не вкусила. Тварина мала всі ознаки хворої на сказ», – повідомив депутат.

За його словами, чоловік поставився до інциденту халатно і наступного дня поїхав на роботу. Про інцидент уже повідомили у міське та обласне управління Держпродспоживслужби.

Депутат також нагадав, що три роки тому у місті вже був подібний випадок і закликав мешканців, які мають собак, – вакцинувати їх проти сказу.

Після інформації про напад лисиці у місті відбулось засідання комісії з надзвичайних ситуацій, на якому вирішено надати дозвіл мисливцям на відстріл цих тварин.

«7 жовтня на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій протокольно прийняли рішення про надання дозволу місцевому УТМР (мисливці) на відстріл поза межами населених пунктів лисиці рудої, як захід, що попереджує розповсюдження небезпечного вірусу», – повідомив Романов на своїй сторінці у Facebook.

Він також зауважив, що відстріл проводитиметься у мисливські дні: середу, суботу та неділю, починаючи з цього тижня.

«Профілактичну вакцинацію домашніх і безпритульних тварин в Лозівці проведуть з погодженням дати з жителями мікрорайону. Вакцина безкоштовна, потрібно буде придбати лише шприц», – додав депутат.

Інф. «ТС»

Share Button