Повернення до СРСР чи крута соціальна ініціатива: в Україні заговорили про введення «продуктових талонів»

В Україні невдовзі можуть з’явитись «продуктові талони». Із відповідною ініціативою вийшов Офіс президента. Поки влада наголошує на світовій практиці та новій соціальній ініціативі – українці жартують про повернення до часів СРСР.

Талони обіцяють діджиталізувати і внести у «Дію», але не виключено, що буде й паперовий аналог. Видаватимуть – на соціальні продукти, а от кому – поки під питанням. Проте в ОП наголошують, що «продуктові талони» – це не привіт із СРСР, а аналог американської програми підтримки food stamps.

«Американську програму підтримки «фудстемп» (food stamps) не можна сприймати примітивно як «продуктові талони» (food — їжа + stamp — талон). Це грошова підтримка, яка традиційно в США називається «фудстемп». І вона не має нічого спільного із продуктовими талонами радянського періоду», – наголошує у коментарі телеканалу «Дом» радник президента України з економічних питань Олег Устенко.

Радник президента також додав, що ситуація у 2022 році складна «з погляду зовнішніх економічних контурів». Так, прогнози світових сировинних ринків демонструють, що ціна за продовольчою групою товарів зростатиме: «Водночас зростатиме за різними товарами по-різному. Але загалом можемо говорити про 10-20% збільшення ціни на зовнішніх ринках. Зрозуміло, що будь-яка економіка світу, зокрема й українська економіка, досить серйозно залежить від стану зовнішніх ринків».

У зв’язку з цим є об’єктивні ризики підвищення рівня інфляції в Україні. У держбюджеті на кінець 2022 року прогнозується показник інфляції 6,2%.

«І цей рівень може бути перевищений на кілька процентних пунктів. Зараз ми говоримо про інфляцію в межах близько 10%. Тобто в 10 разів менше, ніж та, яку бачили у 2014, 2015, 2016 роках. І ми точно не говоримо про інфляцію, яка галопує, серйозні інфляційні сплески», — пояснив Устенко.

Ці цінові ризики — лише прогноз. Він може не реалізуватися. Але, як наголосив Устенко, вперше в новітній економічній історії України наперед «реально думає про захист від можливих цінових ризиків». Адже будь-яка інфляція вдарить насамперед по найуразливіших верствах населення. Тому завдання держави — сконцентрувати підтримку на цій групі людей.

«Важливе питання — де взяти для цього кошти? І тут треба думати про створення спеціального фонду. Кошти в цей фонд мають бути забезпечені або шляхом додаткового збільшення економічного зростання, або активнішої боротьби з тіньовим сектором економіки, або більш ефективної боротьби з контрабандою, зі скрутками у податковому відомстві», — перелічив він.

Також потрібно продумати канали, якими кошти цього фонду розподілятимуть населенню. Сьогодні це комунальні субсидії, виплати для підтримки через «Дію», додаткові виплати до соціальної допомоги тощо. Але можна розглянути й нові форми, що зарекомендували себе в інших країнах.

«Це може бути підтримка на кшталт американської програми так званих «фудстемпів». Зараз ця тема розганяється у вигляді фейку, що йдеться про картки. Але «фудстемп» — це не продуктові картки радянського часу, 50-их років. Ідеться про зарахування грошей на банківські рахунки за цією програмою», — пояснив Устенко.

Він наголосив, що перекладати, обговорювати «фудстемп» як радянські картки — це примітивно і непрофесійно. Йдеться про підтримку населення.

Комплекс програм підтримки розроблятиме та реалізовуватиме Кабінет міністрів України.

А поки у кабінетах влади обговорюють нову ініціативу – українці жартують, що після появи «продуктових талонів» зможуть купувати «скумбрію по 8» і «гречку по 12».

Інф. «ТС»

А ТИМ ЧАСОМ…

Цукор, гречка і не тільки: в Україні тимчасово ввели регулювання цін на деякі продукти

Кабінет міністрів на період дії карантину тимчасово встановив граничний рівень торговельної надбавки у 10% на деякі продукти харчування. Відповідну постанову уряд ухвалив на засіданні 12 січня.

Згідно з пояснювальною запискою до постанови, на період дії карантину встановлюється граничний рівень торговельної надбавки в розмірі 10% від оптово-відпускної ціни на: гречану крупу, цукор-пісок, пшеничне борошно першого ґатунку, макаронні вироби вітчизняного виробництва (вермішель з борошна першого ґатунку), пастеризоване молоко жирністю 2,5% (у плівці), курячі яйця категорії С1, курячу тушку та вершкове масло жирністю 72,5%.

Гранична торговельна надбавка встановлюється з урахуванням рекламних, маркетингових та логістичних послуг, а також послуг з підготовки, обробки, пакування та інших пов’язаних із реалізацією кінцевому споживачу.

Таке рішення в уряді пояснюють тенденцією до зростання споживчих цін на харчові продукти від початку 2021 року на внутрішньому ринку України.

Очікується, що встановлення граничного рівня торговельної надбавки дозволить стабілізувати ціни на основні продукти харчування в умовах поширення в Україні COVID-19.

 

Share Button