Вимагали ввести будинок в експлуатацію: блокували дорогу на 35-му

Ошукані інвестори ЖК «Престиж» заблокували дорогу на 35-му. Таким чином намагались привернути увагу до того, що забудовник «тягне» із введенням будинку в експлуатацію. Транспортний колапс попередила патрульна поліція. Акція спровокувала затори, хоча й не масштабні.

У міській раді акцію назвали неправомірною, додавши, що замість уваги мітингувальники лише розлютили бориспільців, які запізнились на роботу.

Історія протесту

Як повідомив заступник міського голови Дмитро Гопанчук, трасу міжнародного значення намагались заблокувати  інвестори ЖК «Престиж», Київський Шлях, 1-Д.

«Хотіли привернути увагу до не введення в експлуатацію в терміни, визначені договором між ними і забудовником», – наголосив Гопанчук і додав, що активісти навіть написали звернення на президента, прем’єра та депутатів ВР, щоб вплинути на ситуацію.

Одна з причин затягування із введенням в експлуатацію – необхідність підключити будинок до газопостачання.

Тож аби вгамувати мітингувальників до них викликали представника облгазу.

«Людям повідомили, що забудовник вніс кошти і за кілька тижнів роботи та повірки виконають. Після цього інвестори сказали, що чекатимуть до кінця жовтня», – повідомив Гопанчук.

Перекриття дороги – відстоювання прав чи злочин?

Хоч інвестори і наголошують, що відстоювали свої права, але в поліції підкреслюють, що такі дії є злочином. Тож поки організатори надають правоохоронцям пояснення і відповідатимуть за свої дії.

Міський голова Анатолій Федорчук також переконаний, що за подібні акції потрібно карати.

«З одного боку розумію інвесторів, а з іншого – чому мають страждати ті, хто їдуть на роботу до столиці чи у Бориспіль? Хочете – йдіть до міської ради з плакатами. Навіщо все це? Так, вони привернули увагу – викликали обурення людей, які запізнились на роботу. На цьому все. За такі речі потрібно карати – не можна вирішувати свої проблеми за рахунок прав інших людей… …Йдіть до забудовника і блокуйте його квартиру», – наголосив він.

Міський голова також повідомив, що мав не одну зустріч з інвесторами. За його словами, одного разу його навіть просили, аби представники міської влади менше ходили з перевірками, щоб будинок здали якнайшвидше.

«Їх цікавить тільки введення, натомість, де буде дитячий майданчик, стоянка для авто та смітник – там немає місця для баків – ні», – наголосив Ярослав Годунок.

Інф. «ТС»

Share Button