Наталія Шкоруп: «Мій колектив – мій корабель»

Завідувач дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 3 Наталія Шкоруп – серед кращих педагогів Борисполя-2019. Освіта для неї – це життя. У цій галузі жінка пропрацювала багато плідних  років, 17 із них – керівником цього закладу.

«Нагорода стала для мене великою несподіванкою. В управлінні освіти тримали інтригу до останнього. Лише обмовились, що серед дошкільників теж є номінанти. Бути серед кращих неймовірно приємно, але одразу зауважу – це не тільки моя заслуга, це заслуга всього колективу», – наголосила пані Наталія.

Свою попередницю на посаді керівника ДНЗ Ольгу Бурдальову жінка називає наставником, а свій колектив – кораблем.

«У мене дійсно унікальний колектив і я ніколи не стомлюсь їм дякувати. За що? За підтримку, за творчість в усьому, за вміння сприймати і підтримувати нове.

Ми не любимо стояти на місці. Наш чудовий вихователь-методист Ніна Стародуб постійно відшукує щось нове і цікаве. А ще у нашому садочку панує творчість – у проведенні занять, свят, роботі з батьками. Кожен педагог – професіонал і унікальна особистість. Ось наш музичний керівник Олена Гусак минулого року провела чудовий майстер-клас, який тривав у три етапи і ми тричі приймали гостей з усієї області. А інструктор із фізвиховання Анна Поліщук першою започаткувала степ-аеробіку. І це лише кілька прізвищ, а я годинами можу розповідати про кожного», – гордо хвалиться Н. Шкоруп.

Напередодні свята жінка побажала своїм колегам-освітянам любові до своєї роботи, поваги та шани від батьків, а ще радості від талановитих і відкритих вихованців та учнів.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button