ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ГЕПАТИТ А

Бориспільське районне управління Держпродсподживслужби повідомляє про підвищення рівня захворюваності на гепатит А у вересні 2019 року.

Станом на 30.09.2019 року в Бориспільському районі зареєстровано 12 випадків захворювання на гепатит А, серед яких один спалах з шістьма постраждалими (члени однієї родини).

Для порівняння: за аналогічний період 2017 року зареєстровано 3 випадки вірусного гепатиту А, в 2018 році – 8 випадків.

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ГЕПАТИТ А

Гепатит А – захворювання печінки, спричинене вірусом. На відміну від гепатитів В і С, гепатит А не провокує розвиток хронічної хвороби печінки і майже в усіх людей, які перехворіли, формується пожиттєвий імунітет до хвороби.

ЯК ПЕРЕДАЄТЬСЯ

Гепатитом А найчастіше можна заразитись через харчові продукти, воду, предмети побуту, забруднені фекаліями інфікованої людини. В домашніх умовах гепатит А передається через брудні руки, коли інфікована людина готує їжу для всієї сім’ї. Тому гепатит А часто називають хворобою брудних рук.

СИМПТОМИ

У більшості випадків хвороба починається гостро, з підвищенням температури до 38,50 С протягом перших 2-3 днів, ломоти в тілі, можливим першінням у горлі. Хвора людини відчуває загальну слабкість, погіршення апетиту, нудоту, іноді характерна блювота, біль та відчуття важкості у правому підребер’ї. На третій день захворювання сеча набуває темного забарвлення (кольору міцного чаю чи пива). Можливе свербіння шкіри. У близько 80% хворих реєструється безжовтянична форма, що зумовлює труднощі діагностування і високу контагіозність гепатиту А.

Варто зауважити, що при гепатиті А не завжди проявляються абсолютно всі симптоми, вказані вище. Наприклад, в інфікованої людини може бути нормальна температура тіла чи звичний колір сечі. Іноді відбуваються рецидиви гепатиту А. Так, у людини, яка щойно одужала, знову з’являються симптоми хвороби. Проте після ще одного епізоду хвороби настає одужання.

Інкубаційний період гепатиту – 14-28 днів.

ПРОФІЛАКТИКА

  1. Правила особистої гігієни.

Обов`язково мийте руки з милом перед приготуванням та вживанням їжі, а також після кожного відвідування туалету.

  1. Споживання кип’яченої води.

Воду перед вживанням кип’ятіть, а потім дайте їх відстоятися.

  1. Чисті фрукти й овочі.

Ретельно мийте овочі та фрукти теплою водою перед вживанням.

  1. Відмова від самолікування.

Лише лікар може підтвердити діагноз гепатиту А і надати рекомендації щодо лікування.

На сьогодні також існує вакцина, яка надасть додатковий захист від гепатиту А.

Бориспільське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області

Share Button