«Рівень підготовки вражає»: президент спостерігав за тактико-спеціальними навчаннями органів МВС України

Демонстрація сил і спроможностей органів системи внутрішніх справ відбулася у понеділок, 30 вересня, на базі Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки Національної гвардії України у селі Старому, інформує пресслужба МВС. За навчаннями спостерігали президент України Володимир Зеленський, глава МВС Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ Туреччини Сулейман Сойлу, американські та французькі дипломати.

В. Зеленський заявив, що рівень підготовки українських спеціалістів вражає.

«Фахівці системи МВС сьогодні продемонстрували надзвичайно високу майстерність. Мене вразив рівень підготовки. А нашій державі залишається знаходити кошти і підтримувати таких професіоналів. Я радий вітати наших поважних іноземних партнерів, зокрема делегацію міністра МВС Туреччини та французької компанії Airbus. Розвиваємось, не зупиняємось», – підкреслив він.

Глава держави наголосив, що Україна робитиме ставку на контракти з вітчизняними виробниками, зокрема з авіаційним заводом Антонова.

За даними пресслужби, багатопрофільні навчання умовно поділили на декілька етапів. Спочатку співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій ліквідували наслідки техногенної катастрофи, потім бійці Нацгвардії знешкодили диверсійно-розвідувальну групу, а підрозділ особливого призначення поліції КОРД затримав умовного противника. Також у Навчальному центрі НГУ пройшли спільні демонстрації кінологів НГУ та ДПСУ.

Share Button