Друга річниця збиття українського літака в Ірані: у Борисполі вшанували пам’ять жертв катастрофи

У Борисполі 8 січня на Книшовому меморіальному парковому комплексі хвилиною мовчання вшанували пам’ять пасажирів та членів екіпажу PS752 авіакомпанії «МАУ» та поклали квіти до місця захоронення пілота Сергія Хоменка.

Заупокійну літію за загиблими в авіакатастрофі звершило духовенство Свято-Миколаївського храму.

У пам’ятному заході взяли участь заступник міського голови Людмила Бистра, представники військової частини А2215, ОКПП «Київ», авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», виконавчого комітету та депутатського корпусу міської ради, громада.

Нагадаємо, 8 січня 2020 року невдовзі після злету з міжнародного аеропорту столиці Ірану був збитий пасажирський літак Boeing 737 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» (рейс PS752 із Тегерану до Києва). Жертвами цієї страшної катастрофи стали 176 громадян з семи країн світу. Зокрема і з України – 9 членів екіпажу і 2 пасажири.

Серед загиблих був і наш земляк, другий пілот трагічного рейсу PS752 Сергій Хоменко, який знайшов спочинок на Книшовому меморіальному парковому комплексі поряд із загиблими льотчиками екіпажу АН30Б, літак яких збили у 2014 році в небі над Слов’янськом.

Фото і текст із фб виконавчого комітету Бориспільської міської ради

Share Button