Переправа на катамаранах, стрільба і смуга перешкод: як відзначили всесвітній день туризму

У Борисполі 27 вересня відбулось велике туристичне свято. Змагання, майстер-класи і смачний куліш – Олесницьке озеро перетворилось на справжню Мекку бориспільських мандрівників. Організував дійство Бориспільський центр туризму та краєзнавства.

«Під час святкування діти змогли спробувати свої сили в різних напрямах туризму, відвідавши локації, де здійснили переправу через озеро на катамаранах, пройшли смугу перешкод на велосипедах, вправлялися влучності зі стрільби з пневматичної зброї, змагалися у спортивному орієнтуванні на місцевості, взяли участь у майстер-класах з виготовлення ляльок-мотанок тощо. Всі учасники свята скуштували козацьку кашу, приготовлену на вогнищі», – поінформували в управлінні освіти і науки.

У Центрі туризму наголошують, що вчать дітей не тільки бути мужніми та витривалими, а й любити Україну і не зважати на примхи погоди.

«Всесвітній день туризму – це свято мандрівників, туристів-спортсменів, любителів екстремальних видів відпочинку, здорового способу життя і тих, хто просто любить подорожувати і пізнавати світ. Туризм – є багатогранним явищем, що охоплює різні галузі суспільства. А для нас – це професійне свято! Ми любимо свою роботу, ми – патріоти своєї Батьківщини, ми вчимо дітей любити Україну, бути мужніми, витривалими і здоровими. Погодні умови не завадили нам відсвяткувати Всесвітній день туризму саме 27 вересня, адже справжнім туристам ніякі погодні умови не стануть на заваді, бо ми знаємо, як виживати. І слава Богу, що ми живемо і працюємо в Борисполі, де нас розуміють, підтримують, тішаться нашими здобуткам і цінують все те, що ми робимо і як робимо!» – наголосили в Центрі.

Інф. «ТС»

Share Button