Напружене питання: чому у Борисполі горять трансформатори та як уникнути перенавантаження мереж

Електропостачання залишається для Борисполя однією із найбільш болючих проблем. Чому у місті горять трансформатори та як уникнути перенавантаження мереж пояснив заступник міського голови Віталій Горкун.

«Усі бачили відео як на Головатого горить трансформатор? Останнім часом для Борисполя це, на жаль, звичне явище. Так трапляється через значне навантаження на мережі, а це, у свою чергу, призводить до того, що автоматичні вимикачі при збільшенні навантаження відключаються. У разі якщо автомати не будуть спрацьовувати, це може призвести до загоряння трансформаторної підстанції.

У свою чергу ми максимально сприятимемо виявленню автоматів, які були змінені без відома ДТЕК, аби недобропорядні сусіди не завдавали незручностей абонентам, які підключені до лінії по якій спрацьовує захист», – написав Горкун на своїй сторінці у Facebook.

Він також закликав бориспільців після подачі електричної енергії не вмикати разом всі електричні пристрої, особливо потужні більше 1,5 кВт (електричні плити, обігрівачі і т.д.), оскільки це викликає велике перенавантаження і знову приведе до виходу з ладу захисних пристроїв трансформаторних підстанцій, а в гіршому випадку і самих трансформаторів.

«Потрібно вмикати все поступово протягом доби», – резюмував він.

 Інф. «ТС»

Share Button