Кубок «Ядрового герцю», або фантастичні результати бориспільців на змаганнях у Запоріжжі

14-15 вересня у Запоріжжі на Всеураїнських змаганнях «Кубок «Ядрового герцю» з гирьового спорту серед школярів та учнів ДЮСШ бориспільці продемонстрували фантастичні результати. Адже за нагороди змагалось близько 180 спортсменів з восьми регіонів України.

«Вихованці Бориспільської ДЮСШ змогли достойно виступити на змаганнях всеукраїнського рівня. Вітаємо, перш за все, чемпіона та рекордсмена України серед 10-річних юнаків та молодше з гирями вагою 4 кг Юрія Черняка, який, без перебільшення, показав фантастичний результат – 549 балів (242 поштовхи та 307 підйомів у ривку). Особистий рекорд та добрий результат показала Вікторія Єкимовська (162 підйоми у ривку 12 кг гирею», – повідомили у Бориспільській ДЮСШ.

Особисті рекорди зафіксували й інші вихованці – Артем Перехрест (253 бали) та Дмитро Ісай (210 балів) 8 кг гирею. Тарас Григоренко посів четверте місце в абсолютній категорії з 4 кг гирями (479 балів). Максим Маковецький посів шосте місце у категорії понад 70 кг з вагою гирі 16 кг з результатом 140 балів у двоборстві.

У ДЮСШ також привітали тренерів відділення гирьового спорту Є. Бикова та Є. Перехреста.