«Рідне місто моє»: депутати позмагались із школярами у знанні історії міста

В академічному ліцеї з нагоди 1004-ої річниці Борисполя влаштували інтелектуальну гру «Рідне місто моє». За перемогу змагалися команда Асоціації учнівського самоврядування та команда депутатів міської ради.

Питання з історії рідного міста, цікаві факти про культуру, видатні місця Борисполя, його жителів зробили гру цікавою і нетрадиційною.

«Атмосфера у залі була неймовірною, учасники зуміли поєднати інтелект з гумором. Тішило, що обидві команди показали гарний результат – майже на всі завдання звучали правильні відповіді. З відривом в один бал перемогу здобули депутати міської ради», – повідомили в міському управлінні освіти і науки.

Своїми враженнями про гру поділився депутат Євген Грона, підкресливши, що це була чудова нагода показати свої знання про Бориспіль та його історію.

«Хочу висловити подяку організаторам сьогоднішньої інтелектуальної гри, яка відбулася в Бориспільському академічному ліцеї між депутатами міської ради та учнями 10-11 класів і була присвячена Дню міста Борисполя! Це була чудова нагода як для мене, так і для дітей показати свої знання з історії та культури нашого міста. Я приємно вражений і пишаюся тим, наскільки талановитим і освіченим є підростаюче покоління! Дякую всім учням за чудову гру та бажаю успіхів у новому навчальному році!» –  наголосив він.

Додамо, організаторами гри були БДЮТ «Дивоцвіт» та Дитяча громадська організація «Асоціація учнівського самоврядування».

Інф. «ТС»

Share Button