Володимир Борисенко розповів, де у Борисполі можна залишити лист для Діда Мороза

Очільник Бориспільської громади Володимир Борисенко під час спілкування з користувачами Instagram розповів, де можна залишити листа Діду Морозу та як отримати квиток зі знижкою на центральну ковзанку.

Скринька листів для Діда Мороза

Якщо маєте лист для Святого Миколая чи Діда Мороза – його можна залишити у скриньці, що стоїть під ялинкою у холі міської ради: «Просто на вході до міської ради з’явилась скринька, куди можна вкидати листи для святого Миколая чи Діда Мороза, а надалі звертатимемося до меценатів. Ті, хто має бажання втілити чиюсь мрію, – матимуть такий шанс», – пояснив В. Борисенко.

Як отримати квиток зі знижкою на ковзанку?

Квитки на ковзанку у центрі Борисполя коштують 50 гривень – для дітей та 100 гривень – для дорослих. Проте, за словами міського голови, є шанс отримати й знижку.

«Якщо ви приходите зі своїми ковзанами, то ціна буде 50 гривень. Але кращі учні всіх шкіл та дошкільних закладів і діти комунальної сфери, медицини, правоохоронних органів  матимуть змогу отримати квитки безплатно. Всі пільгові категорії населення матимуть знижку у 50% при купівлі квитка», – повідомив В. Борисенко.

Інф. «ТС»

Share Button