Із VeteranoPizza «винесли» будівельні інструменти

У центрі Борисполя пограбували заклад VeteranoPizza, де наразі триває ремонт. Зловмисники видавили скло та винесли будівельні інструменти. Сума збитків – близько 300 тис. грн. Як повідомили будівельники, пограбування сталось у ніч на неділю, 15 вересня.

«Вкрали ті, хто розуміє, що це за інструменти та їх вартість, або під замовлення якоїсь будівельної бригади. Сума збитків близько 300 тис. грн. Це серйозний удар по бригаді, але добре те, що ми встигли вивезти основний інструмент за день до того», – зазначено на сторінці будівельників EMP Contractor Kyiv у Facebook, які виконували роботи.

За розслідування справи взялись правоохоронці, а будівельники звертаються до колег, щоб повідомили, якщо хтось пропонуватиме їм інструменти.

Додаємо список викраденого: шпаклювальний апарат HVBAN ET-450 itx, із повним комплектом професійної оснастки Graco (кліншот, пістолет проконтрактор, шлангі під фарбування, два комплекти сопел під шпакло та фарбування); пневматичний відбійний молоток Wacker EHB 11 BLM magic; паяльник для труб Makita; шуруповерти Hilti SF-2a,Sid-2a, Sf-6H22a (загалом 3 шт.); перфоратор Hilti TE-4 22a, пилку по дереву Hilti SCW55-22a; пилку по металу Hilti SCM-22a; лазерний невелір Bosch GSL-2; шліфмашина Einhell TC-DW 225 – 2 шт.; зарядні пристрої та нові акумулятори Hilti 22а,5.2А; лазерний рівень Fukuda MW93t-2-3gj 3D.

Інф. «ТС»

Share Button