Заїзд на «бетонку» планують закрити: пожежа, її наслідки і ключове рішення

Важка техніка, тисячі тонн землі – пожежу на стихійному сміттєзвалищі вдалось загасити. Тепер у Борисполі планують закривати заїзд на «бетонку», бо стороннім там дійсно роботи нічого, а відходи на звалище везли звідусіль. Так, серед усього помітили і відходи від виробництва взуття, якого у Борисполі немає.

Більше про пожежу, її наслідки та ключові рішення розповів перший заступник міського голови Микола Корнійчук.

«Пожежа була масштабна – горіло декілька гектарів як сухої трави, так і сміття, завезеного туди різними підприємствами та організаціями не тільки з Борисполя та району, а й з інших міст і районів.

Допоміг аеропорт, допомогла районна рада. Було виділеноі автомобілі підприємства «Альтіс», яке виконує роботи в аеропорту «Бориспіль». Завезено понад 2 тис. тонн землі, працювало три бульдозери… Пожежу ліквідовано», – повідомив М. Корнійчук, а також висловив думку, що звалище необхідно повністю закрити.

За його словами, вже проведено зустрічі з головою районної ради та начальником відділу поліції й постало питання про недопущення туди стороннього транспорту, який завозить сміття.

Посадовець також додав, що дано доручення ГО «Сектор безпеки», відділу благоустрою, підключено правоохоронців для контролю пересування вантажівок  бетонкою.

«Гадаю, приймемо рішення і воно буде правильним – коли поставимо там шлагбаум і заборонимо рух бетонкою. Немає чого робити у районі очисних споруд стороннім», – наголосив М. Корнійчук.

Водночас, він зауважив, що вирішення питання поводження з твердими побутовими відходами – не виключно Борисполя чи району – це проблема всієї України.

Довідка: за інформацією департаменту екології, на території Київської області зареєстровано близько 800 стихійних сміттєзвалищ.

Інф. «ТС»

Share Button