В «Борисполі» митники виявили незадекларовані бренди «Calvin Klein» та «Louis Vuitton»

В Міжнародному аеропорту «Бориспіль» у двох українців митники виявили 39 курток «Calvin Klein», а у громадянина Китаю – взуття, одяг та сумки торгової марки «Louis Vuitton».

Усі пасажири прибули з Туреччини, однак різними авіарейсами. Для проходження митного контролю громадяни обрали «зелений коридор», чим гарантували, що не переміщують товарів, які підлягають обкладенню митними платежами.

Незадекларовані для сплати митних платежів 39 курток «Calvin Klein» митники виявили у співпраці з прикордонниками у двох молодиків з України. Вартість виявленого – 165 тисяч гривень.

Як зізналися юнаки, вони придбали одяг для перепродажу.

А ще одного порушника на «зеленому коридорі» митники виявили під час вибіркового митного контролю. Громадянин Китаю намагався ввезти брендові речі «Louis Vuitton» загальною вартістю 93 тисячі гривень без сплати митних платежів.

За фактами порушення порядку проходження «зеленого коридору» Київською митницею складено адмінпротоколи за ст. 471 Митного кодексу України.

Київська митниця вкотре нагадує, що для ввезення дорогого товару через митний кордон України вам необхідно зробити кілька простих, але необхідних кроків: обрати для проходження митного контролю «червоний коридор», письмово заповнити митну декларацію і сплатити передбачені українським законодавством митні платежі на товар.

Пресслужба Київської митниці

 

Share Button