COVID-19 йде на спад: із 85 ліжок зайнято 56

Головний лікар КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Олександр Щур на щотижневій плановій нараді у міського голови поінформував про роботу ковідного відділення за минулий тиждень.

За його словами, до інфекційного відділення № 2 госпіталізовано 29 пацієнтів, одужало – 34, летальних випадки – 3. На сьогодні зайнято 56 ліжкомісць із 85 існуючих.

Кількість бажаючих вакцинуватися зменшилася

Керівник КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Євгеній Черенок наголосив, що минулого тижня зроблено 2273 щеплень, що на 1000 менше, ніж позаминулого. На сьогодні діагностовано 377 активних хворих.

Є. Черенок нагадав на важливості щеплень від коронавірусу, адже щеплення вбереже від тяжкого перебігу хвороби або навіть від смерті. У наявності є всі вакцини. Вакцинуватися можна у центрах вакцинації за адресою вул. Київський Шлях, 71 (приміщення колишнього кінотеатру); в терміналі D Міжнародного аеропорту «Бориспіль»; у КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»; ТОВ «АПТЕКА.194» (вул. Гоголя, 2), також пункти щеплень працюють у кожній міській амбулаторії.

 

Share Button