Бориспільцям приготуватися: у Київській області шукають підлітків для зйомок фільму «Стоп-Земля»

В Україні готуються до зйомок фільму «Стоп-Земля». Уже оголошено кастинг – шукають 30 непрофесійних акторів-підлітків, які живуть у Києві та Київській області.

«Команда ігрового фільму «Стоп-земля» запрошує підлітків (14-18 років), які проживають у Києві та Київській області, взяти участь у кастингу. Тридцять відібраних непрофесійних акторів та акторок пройдуть безкоштовне навчання у професійній лабораторії з українськими тренерами з акторської майстерності, сценічної мови та драматургії. Учасники лабораторії і стануть героями фільму», – повідомили у прес-службі Держкіно.

Приймання заявок на участь у кастингу триває до 13 вересня включно.

Заявки на участь у кастингу приймаються на електронну адресу: stop.zemlya.movie@gmail.com. У листі необхідно вказати своє ім’я, прізвище, контактний номер телефона і номер телефонау одного з батьків. А також надіслати своє портретне фото та коротку відповідь на запитання: «Про що я востаннє плакав/плакала?».

Майбутній український фільм режисерки Катерини Горностай «Стоп-Земля» – це історія про сучасних підлітків та їхню юність у всій гостроті проживання ними першого досвіду дружби, кохання і відповідальності.

Kate Gornostai – 30-річна українська режисерка. Особливістю стилю її робіт є вміння передавати в кіно життя без награності.

У 2015-му її короткий метр «Віддалік» став найкращим фільмом національного конкурсу КМКФ «Молодість». «Стоп-Земля» є для режисерки повнометражним дебютом. Над цим фільмом працюють кінокомпанії ESSE Production House та Кінокомпанія «Магіка-фільм».

Проєкт «Стоп-Земля» отримав підтримку Українського культурного фонду і став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно.

Інф. «ТС»

 

Share Button