У Борисполі хочуть створити алею українським військовим медикам

У Борисполі планують створити алею українським військовим медикам навпроти міської амбулаторії № 4 по вул. Київський шлях, 11. Про це повідомив головний лікар КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та ініціатор задуму Євгеній Черенок.

«Завдяки Борису Шапіро та Діані Галатенко розроблено проЄкт алеї та пам’ятного знаку військовим медикам АТО (ООС). Залишилося питання майбутнього фінансування будівництва цієї алеї з пам’ятним знаком», – повідомив Черенок.

За словами медика, місце, де буде розташована алея, – в’їзд до нашого міста і він повинен залишати приємне враження, а також підтримувати бойовий дух усіх, хто їде захищати схід України.

«Дуже сподіваємося на допомогу та підтримку міської влади, а саме – відділу благоустрою, всіх місцевих депутатів (а не тільки депутатів цього округу), місцевих підприємців та меценатів, громадських організацій, Військово-медичної академії, а може і МЗС України, ветеранів медиків АТО, серед яких є багато моїх друзів, Червоного Хреста України, який не раз надавав свою допомогу на сході України та в тилу, всіх небайдужих мешканців нашого міста», – додав Черенок.

Наразі ведуться підрахунки попередньої вартості алеї та пам’ятного знаку.

Інф. «ТС»

Share Button