У Борисполі з вікон випало два хлопчики

У Борисполі з вікон будинків з перервою у декілька годин випало двоє дітей. Одному хлопчику – 3 роки, іншому – 4. Повідомлення про надання їм першої медичної допомоги надійшло до поліції від чергового лікаря центральної районної лікарні.

Як повідомили в поліції, за результатами перевірки першого випадку встановили, що трирічний малюк випав з вікна другого поверху кімнати, поки мати пішла на кухню готувати їжу. Повернувшись за кілька хвилин, побачила, що сина там вже не було.  Визирнувши на вулицю, вгледіла – хлопчик лежить на траві на москітній сітці. Відразу спустившись донизу, взяла малюка та самостійно відвезла до лікарні. Жінка пояснила, що син і раніше вилазив на підвіконня і вона не раз робила йому зауваження.

Наразі, хлопчик перебуває у лікарні з черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та забоями.

Із травмами у лікарні перебуває і чотирирічний малюк, який випав з балкону другого поверху. Його стан тяжкий. Зараз він у реанімації. За результатами перевірки обставин з’ясувалося, що батько привіз сина до бабусі, аби та пригледіла за ним. Повернувшись з кухні до кімнати, жінка побачила відкриті на балкон двері та розірвану москітну сітку. Визирнувши, вгледіла малюка на траві, спустилася та відвезла його до лікарні, повідомивши про це батькові.

Інф. «ТС»

Share Button