Яскраві малюнки, сучасні плити і флешмоб: у Борисполі відкрили оновлений «Теремок»

У Борисполі 30 серпня відкрили оновлений і яскравий дитсадок «Теремок», на капремонт якого витратили понад 11 мільйонів гривень. Захід був урочистим – із вітаннями, нагородженнями та зворушливим флешмобом «Україно, ти єдина!».

Відкриття оновленого ДНЗ відвідали представники міської влади, освітяни, будівельники, меценати, а також колишні завідуючі Тамара Коваль та Лариса Панкова.

«Дякую усім, хто долучився до виконання робіт та створення комфортних і затишних умов для дітей», – наголосив під час урочистостей міський голова Анатолій Федорчук.

На «солодке» освітяни залишили передачу «ключа» від оновленого «Теремка», який завідуюча Ірина Овдієнко отримала від директора ТОВ «Трест Бориспільсільбуд» Олександра Сича.

ДОВІДКА:

ДНЗ «Теремок» відкрився 1 грудня 1965 року. Розрахований заклад на 6 груп загального розвитку для 110 дітей віком від 2 до 6 років. Дитячий садок знаходиться по вул. Михайла Калмикова, 8 та має земельну ділянку площею 0,6 га, де розміщені спортивний та ігрові майданчики, зони відпочинку, господарська будівля. Станом на 30.08.2019 до закладу зараховано 200 дітей.

На капітальний ремонт та облаштування ДНЗ «Теремок» використано з міського бюджету 11491 тис. грн. Із них на капітальний ремонт – 9528 тис. грн, на облаштування – 1963,3 тис. грн. Виконавець робіт − ТОВ «Трест Бориспільсільбуд», директор Олександр Сич. Також у капітальному ремонті було задіяно КП «ЖРЕУ».

Під час ремонту обладнано харчоблок садочка з сучасними ергономічними кухонними плитами. Справжнім дивом і гордістю харчоблока є пароконвектомат. Переваги пароконвектомата: зведення до мінімуму всіх ручних операцій, регулювання рівня потужності для економії енергії, зменшення часу приготування страв.

Стіни садочка прикрашені малюнками талановитого художника Дмитра Вергелеса, який втілив творчі ідеї завідувача дитячого садка Ірини Овдієнко. З перших кроків у заклад дошкільної освіти малята поринатимуть у казковий світ, в якому життя сучасного міста переплітається із чарівним світом.

Інф. «ТС»

Share Button