З Португалії до Іспанії пішки: журналіст з Борисполя за 10 днів пройшов 272 км

Майже 280 км уздовж узбережжя Атлантичного океану. Журналіст з Борисполя Володимир Косинський за 10 днів пройшов піший маршрут із Португалії в Іспанію, що має назву Camino Portuges або Шлях Сантьяго.

Своїми пригодами, світлинами та замітками мандрівника Володимир ділився на сторінці у Facebook.

«Цю мрію я виношував півтора року, і ось зараз нарешті зірки зійшлися для її втілення. Навіщо мені це? Точно не знаю, напевно, тому що я хочу і можу подолати це дуже круте випробування.

Тижнями гріти п’яту точку в готелях ол інклюзив буду, коли стану старим, а зараз у мене безлімітні кількість сил і дика тяга до епічних пригод. Це вже точно запам’ятається на все життя», – написав Володимир, розповідаючи про свій задум.

Він також пояснив, що розрахував маршрут на 10 днів через квитки.

«Як я не мудрував з квитками, але за адекватними цінами вдалось взяти тільки такі, які дають на проходження маршруту 10 повних днів … це в середньому 28 км на добу … складно, але можливо», – наголосив Володимир.

На маршрут він вийшов 19 серпня і за два дні здолав 56 км.

«Не скажу, що легко … Але просто неймовірно красиво. Вже пройдено 56 км, поки з пошкоджень тільки обгоріле обличчя та шия. Почав звикати до болю в ногах і він вже не відволікає від ходьби», – написав Володимир 21 серпня.

Також він додав, що шлях дав багато часу «на подумати», а також насолодитися красою океанського узбережжя.

23 серпня позаду було вже 100 км шляху.

«Вже пройшли більше 100 км, половину Шляху. Попереду ще 130 км. Сьогодні встановили особистий рекорд: пройшли 15 км без зупинки. Якби ще тиждень тому мені сказали, що я так зможу – не повірив би», – додав Володимир.

«Привали» мандрівник робив у альбергах – притулках для пілігримів.

«Серед них трапляються просто неймовірно атмосферні. Був навіть з басейном і кіньми на території, при цьому все це коштує всього від 5 до 15 євро за ніч. Пригод теж дуже багато. … наприклад, довелося лізти по скелях уздовж обриву фактично навпомацки. Все тому, що ми вийшли затемна і трохи збилися з дороги», – наголосив журналіст.

Останні кілометри на Шляху Сантьяго Володимир здолав 28 серпня.

«Колосальна кількість красот, океан просто прекрасний, особливо на світанку… Я мріяв про цей похід півтора року, і по суті ця ідея була тим, що сподвигло мене подорожувати. Якби не вона, зараз може і не було б цих 15 країн і купи незабутніх вражень. Ця мрія здійснилася, рухаємося до наступної», –резюмував бориспілець.

Підготувала Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button