ВИХОВУВАТИ У ШКОЛЯРІВ ЦІННІСНІ ОРІЄНТИРИ

Традиційно, напередодні старту нового навчального року педагогічні працівники міста збираються на освітянську конференцію. Цьогорічна тема: «Роль учителя у формуванні ціннісних орієнтирів школярів». Місцем зустрічі обрали новозбудований Академічний ліцей і задля неформальної обстановки захід відбувся у стінах тамтешньої бібліотеки. Метою такого зібрання є обговорення важливих питань на нинішній 2019-2020 навчальний рік.

Під час реєстрації кожен з учасників отримав по цукерці з побажаннями, тож конференція розпочалася з приємних емоцій та привітань з нагоди християнського свята Успіння Пресвятої Богородиці.

Звертаючись до освітян, міський голова Анатолій Федорчук наголосив, що школа має не лише надавати знання, а й виховувати, навчати людяності й прищеплювати моральні якості, необхідні для будь-якої людини. Водночас розповів про новозбудований притулок для тварин, де «діти матимуть змогу піклуватися про братів наших менших і виховувати  доброту, щирість і повагу один до одного».

Сертифікати на отримання доплати до посадового окладу та квіти вручили вчителям, які підготували переможців всеукраїнських та міжнародних етапів конкурсів, змагань та олімпіад. Святкового настрою додавали вокальні виступи вихованців БДЮТ «Дивоцвіт».

Під час пресбрифінгу начальник управління освіти і науки Тетяна Павленко озвучила цифри, освоєні на ремонт навчальних закладів. А потім запропонувала поглянути на так звану «діжку», що демонструє, яким  має бути випускник, вихований школою. На зустрічі наголошувалося, що навчання має зробити дитину щасливою та допомогти пристосуватися до життя в суспільстві.

До уваги всіх та кожного збірка, куди ввійшли досягнення педагогів за минулий навчальний рік. Потім – тренд-меседж на тему «Формула успішних практик», під час якого досвідчені педагоги ділилися формулою свого успіху.

Марія КРИКУН, вихованка гуртка «Слово» при БДЮТ «Дивоцвіт», фото Юлії Гири

Share Button