62 СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ: ПРО ІНТЕРЕСИ ЛЮДЕЙ, ДЕПУТАТСЬКУ ПІДТРИМКУ ТА КОШТИ НА МЕДИЦИНУ

Незважаючи на доволі довгий список із понад 130 питань, 62 сесія Бориспільської міської ради відбулася досить спокійно і швидко. Депутати продемонстрували, що інтереси жителів на першому місці, а Володимиру Шалімову не дозволили залишити місце голови будівельної комісії.

ТОРГОВО-ОФІСНОМУ ЦЕНТРУ… – НЕ БУТИ

Традиційно, першими були привітання серпневим іменинникам – Юрію Локайчуку, В’ячеславу Деркачу та Валерію Мартишку. Потім перейшли до справ насущних. Секретар міської ради Ярослав Годунок закликав написати звернення до Верховної Ради, аби та посприяла у покаранні «негідників», які серед молоді поширюють наркотики, залишаючи написи на вулицях міста з посиланнями на відповідні сайти. Водночас секретар вимагав, аби інтернет-провайдери не співпрацювали з власниками гральних автоматів.

Увагу присутніх привернула група однодумців – жителів Київського Шляху. Там між будинками 11-а і 13 планувалося зведення торгово-офісного центру. Депутат Володимир Мельник, на прохання якого це питання розглядалося першим (а за фактом – 128), зауважив: «Враховуючи моє бачення, бачення колег, звернення мешканців міста, там не може бути будівництва. Ця зона і так перенасичена, а тут зайві автомобільні викиди. Ми маємо скасувати рішення виконавчого комітету».

Голова будівельної комісії Володимир Шалімов розповів, що власник ділянки Юрій Краснопір бачить там двоповерхову будівлю з кафе, банківським терміналом і Новою поштою: «Містобудівні умови було погоджено, плюс він є власником цієї ділянки. Та якщо мешканці сусідніх будинків проти, то, звичайно, ми як влада не йтимемо проти людей».

Представниця громади зауважила, що за вечір вдалося зібрати понад 300 підписів, адже «багатоквартирки і так в аварійному стані й елементарно «ляжуть» після того, як будівництво розпочнеться».

Депутати підтримали скасування рішення виконавчого комітету міськради  від 15.04.2019 № 301 «Про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки по вул. Київський Шлях, 11-а у місті Борисполі громадянину Краснопіру Юрію Миколайовичу на нове будівництво торгово-офісного центру».

ВОЛОДИМИР ШАЛІМОВ ЗАЛИШАЄТЬСЯ

Депутати розглянули звернення Володимира Шалімова, в якому він просив звільнити його від обов’язків голови постійної комісії з питань промисловості, будівництва, архітектури та інвестиційної діяльності у зв’язку з великою зайнятістю на основному місці роботи.

Вислухавши низку депутатських обурень, Володимир Ілліч пояснив: «За своїм статусом і роботою я – будівельник: доводиться багато зводити як по всій Україні, так і на території Борисполя. Часто інші забудовники «закидають» мені, мовляв, лобіюю свої інтереси, а їхні «пресую», та члени комісії ніколи не звинуватять мене у необ’єктивності. Враховуючи низку листів, що надходять на моє ім’я від громадських організацій до прокуратури, і це при тому, що жодне з таких не отримало позитивної відповіді для самих позивачів, я вирішив написати заяву і бути просто членом комісії. Для мене важлива ваша підтримка, бо у нас один колектив, одна команда».

На захист народного обранця став міський голова Анатолій Федорчук, секретар Ярослав Годунок, депутати Євгеній Боженко та Петро Жувак, ставлячи запитання колегам: «Хто виконуватиме обов’язки людини, яка розуміється на тонкощах будівельної справи?»

Під час голосування рішення-звернення Володимира Шалімова колеги не підтримали. Тож він залишається головою комісії.

КОШТИ – НА МЕДИЦИНУ

10 млн грн було виділено на будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. Київський Шлях, 158-в – мікрорайон Розвилки. І хоча проєкт виготовлено і він пройшов експертизу, попереду тендер на виконання робіт.

Приймальне відділення лікарні з часом зможе похизуватися оновленням технічної бази. Також депутати проголосували за створення Комунального некомерційного підприємства «Бориспільський стоматологічний центр» Бориспільської міської ради Київської області, робота якого стартуватиме вже з наступного 2020 року.

Тетяна ПІДГУРСЬКА, «ТС»

Share Button