Київська митниця вилучила 2 тонни фешенебельного взуття, одягу, годинників та парасольок, переважно, з логотипами іменитих брендів

Київські митники виявили три партії товару з Китаю,  більша половина якого  зовсім не була задекларована, або ж асортимент взагалі не відповідав заявленому в митній декларації. А це 13,5 тисяч одиниць (близько 2 тонн) одягу, взуття, сумок, парасольок, годинників, мобільних аксесуарів тощо з логотипами LOUIS VUITTON, GUCCI,  BOTTEGA VENETA, PRADA, FENDI, CHRISTIAN DIOR, BALENCIAGA, CROCS, ADIDAS, CARTIER, TISSOT, HUBLOT, APPLE та багатьох інших.

Товари, задекларовані як аксесуари для мобільних телефонів, одяг та взуття китайського виробництва, надійшли з КНР на адресу підприємства з Київщини. Загальна вага товару становила майже 3,5 тонни, а вартість – близько 15 тис. доларів.

Під час митного оформлення співробітники митниці провели повний огляд вантажів та встановили, що в двох партіях підприємцями задекларовано лише половину товарів, а решта – в документах не фігурує. Асортимент товарів в третій партії взагалі не збігається з відомостями, зазначеними в документах.

Наразі, по кожному випадку складено протокол про порушення митних правил за статтями 472 Митного кодексу України (недекларування) та 483 Митного кодексу України (приховування від митного контролю). Товари, зокрема понад 1 тис. пар взуття, 197 сумок, рюкзаків та гаманців, 74 елітних годинника, близько 7 тис. зарядок, навушників, акумуляторів до мобільних телефонів вилучено. Матеріали справ митниця скерує до суду.

Пресслужба Київської митниці

Share Button