ДЯКУЄМО ЗА ВІДВАГУ

Чотири роки тому з нагоди відзначення тисячолітнього ювілею Бориспільська міська рада започаткувала нагороду – медаль «Князя Бориса». Відтоді її вручають воїнам-бориспільцям, які захищають чи захищали незалежність нашої держави на східних рубежах. І символічно, нагородження проходить саме у День незалежності.

ВОНИ НАГОРОДЖЕНІ МЕДАЛЛЮ «КНЯЗЯ БОРИСА»

Олександр Голуб – підполковник, заступник командира частини з морально-психологічного забезпечення, начальник відділення морально-психологічного забезпечення військової частини А2215. Брав участь в АТО в Донецькій області. Як офіцер-психолог завжди стоїть на варті морально-психологічного стану ввіреного йому військового колективу. Відповідальний і вимогливий до себе та підлеглих. За досягнення на службі має численні нагороди – медаль Міністерства оборони України «За сумлінну службу» ІІ ступеня, медаль «За сумлінну службу» І ступеня та ін.

 

Богдан Добровольський – капітан, старший бортовий авіаційний технік-інструктор авіаційного загону транспортної авіаційної ескадрильї в/ч А2215. Учасник АТО. Нагороджений відзнаками Міністерства оборони України – медаллю «За сумлінну службу» ІІ ступеня, медаллю «За сумлінну службу» ІІІ ступеня та ін.

 

 

 

Дмитро Краслянський – старший солдат, помічник гранатометника 2 батальйону 5 роти 72 окремої механізованої бригади. Брав участь у бойових діях в зоні АТО. Отримав тяжке поранення, що призвело до інвалідності. Нині у складі ГО «Асоціація учасників АТО Бориспільщини» бере активну участь у її діяльності та розвитку. Учасник багатьох проектів і програм.

 

 

 

 

DSC061407

Віктор Кручинін – лейтенант поліції, інспектор-черговий чергової частини штабу полку поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції в Київській області. У складі Полку особливого призначення МВС України брав участь в АТО в 2014-2015 роках.

 

 

 

DSC05787Сергій Литвин – солдат, водій 2 розвідувального батальйону 72 окремої механізованої бригади. У складі бригади брав участь в АТО, у важких боях отримав мінно-вибухову травму, що призвело його до інвалідності. Але Сергій і сьогодні займає активну життєву позицію, його надійними помічниками залишаються відповідальність, оптимізм та почуття гумору.

 

 

DSC05758Федір Макарчук – старший прапорщик, головний сержант технічно-експлуатаційної частини авіаційної техніки військової частини А2215. Учасник АТО. Нагороджений численними відзнаками вищого командування, серед яких медаль від Міністерства оборони України «За сумлінну службу» І ступеня, «Ветеран служби» та ін.

 

 

 

DSC05838Олексій Пошабля – майор, начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Бориспільського об’єднаного міського військового комісаріату. Грамотний, дисциплінований, працелюбний офіцер. Користується діловим авторитетом серед колег та підлеглих. У період з 4 серпня 2018-го по 3 березня 2019 року на посаді психолога зенітного ракетно-артилерійського дивізіону (в/ч А1815) брав безпосередню участь у здійсненні заходів із забезпечення безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях.

 

DSC05849Юрій Семченко – прапорщик, командир розрахунку протитанкового гранатомета сектору «С» 25 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь». У червні 2014 року був призваний на військову службу при частковій мобілізації. Службу проходив у складі сил та засобів сектору, які залучалися та брали участь у Антитерористичній операції на території Донецької і Луганської областей. У червні 2015 року був звільнений з військової служби і на сьогодні працює в Бориспільському НВК «Гімназія «Перспектива».

 

Євген Тіцький – майор, командир авіаційного загону транспортної авіаційної ескадрильї «Блакитна стежа» військової частини А2215. Брав участь в АТО в Луганській та Донецькій областях. Нагороджений відзнакою президента України «За участь в АТО», відзнакою командування Повітряних сил ЗСУ «За доблесну службу» та ін.

 

 

Олексій Цілик – старший солдат, голова правління ГО «Асоціація учасників АТО Бориспільщини», член Громадського формування з охорони громадського порядку «Сектор безпеки». У складі 11 батальйону територіальної оборони «Київська Русь» брав участь у бойових діях в зоні АТО в 2014-2015 роках. Брав активну участь в розробленні та реалізації програм підтримки ветеранів-учасників АТО щодо охорони здоров’я, реабілітації та юридичної допомоги.

 

Share Button