Газ на зиму «за літньою ціною»: в Нафтогазі повідомили подробиці

Закупити газ на зимовий період «за фіксованою річною ціною» українці вже можуть у 19 областях країни. Про це поінформували в пресслужбі НАК «Нафтогаз України». Так, послуга наразі недоступна в Одеській, Херсонській, Черкаській, Полтавській, Донецькій областях.

Втім, пропозиція НАК «Нафтогаз України», судячи із дописів та коментарів на сторінках підприємства у соцмережах, наших співвітчизників неабияк зацікавила. Хтось дякує за ініціативу й розраховує, що новація і справді допоможе суттєво заощадити. Інші ж не дуже вірять у добрі наміри авторів ідеї: мовляв, «нас знову обдурять». Однак більшість користувачів цікавляться «практичним боком» питання: деталями і нюансами програми.

«Ця пропозиція дає змогу людям купити газ за фіксованою річною ціною, а використовувати його протягом опалювального сезону. Якщо ринкові ціни зміняться так, як зараз вказують біржові форвардні ціни, така інвестиція дозволить вам заощадити до 25% плати за газ взимку. Зараз ми пропонуємо продукт клієнтам як нашої власної газопостачальної компанії, так і через існуючу мережу газзбутів. Таку пропозицію від нас отримали збути у всіх без винятку регіонах», – наголошується в повідомленні.

Щоб скористатися умовами пропозиції, необхідно:

прийти в центр обслуговування клієнтів своєї газопостачальної організації (газзбуту);

мати при собі паспорт;

укласти додаткову угоду до типового договору постачання газу;

зробити передоплату і користуватися дешевим газом під час опалювального сезону.

Варто відзначити, що побутовий споживач зможе купити на цих умовах до 25 тис. куб. м газу. Цей обсяг є достатнім для забезпечення потреб домогосподарства протягом усієї зими. Скористатися пропозицією можна до 25 вересня.

При цьому співробітники Центрів обслуговування допоможуть кожному клієнтові визначити оптимальний для нього обсяг «законтрактованого» ресурсу (з урахуванням попередніх опалювальних періодів). А в Особистому електронному кабінеті споживача є калькулятор для того, аби вирахувати ці обсяги самостійно.

Використовувати оплачене паливо можна з 1 жовтня 2019-го до 31 березня 2020 року. Виникає запитання, а якщо до 1 квітня увесь закуплений домогосподарством газ не буде використано, що тоді? Нафтогаз заспокоює: гроші не пропадуть. Залишок коштів автоматично перекажуть на особистий рахунок споживача з можливістю використати при сплаті за паливо у наступні періоди. А за потреби (за особистою заявою) гроші повернуть на банківську картку клієнта.

Share Button