COVID-19: зменшується завантаженість інфекційного відділення

За інформацією головного лікаря КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Олександра Щура, в інфекційному відділенні № 2 «скорочуватимуть ліжка, а до нового року його й зовсім закриють», оскільки завантаженість «ковідних» ліжок інфекційного відділення почала зменшуватися. Минулого тижня госпіталізовано 24 особи, одужала 31 особа, зафіксовано 7 летальних випадків. З 85 ліжок у «ковідному» відділенні зайнято 63.

О. Щур додав, що за минулий тиждень зроблено 74 ПЛР-тести, 225 експрес-тестів і в пункті вакцинації щеплено 151 жителів. Проблем із киснем немає.

Є тенденція до зниження

Керівник КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Євгеній Черенок повідомив, що станом на понеділок, 6 грудня, діагностовано 410 активних хворих, і хоча цифра й висока, проте є тенденція до зниження захворюваності на COVID-19.

За даними медиків «БМЦПМСД», за весь час пандемії захворіло 12480 громадян, одужало 11908, зафіксовано 162 летальні випадки (за минулий тиждень – 4).

Щодо вакцинації Є. Черенок зауважив, що тенденція також знижується: якщо позаминулого тижня вакциновано 5426 осіб, то минулого 3284. З 68682 вакцинованих у Бориспільській громаді, на COVID-19 захворіло лише 167».

Нагадуємо: вакцинуватися можна у центрах вакцинації за адресою вул. Київський Шлях, 71 (приміщення колишнього кінотеатру); в терміналі D Міжнародного аеропорту «Бориспіль»; у КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»; ТОВ «АПТЕКА.194» (вул. Гоголя, 2), також пункти щеплень працюють у кожній міській амбулаторії.

Інф. «ТС»

Share Button