У МІСТІ СТАВСЯ ВИБУХ, Є ПОРАНЕНИЙ

У Борисполі по вул. Калмикова, 8 у квартирі стався вибух газу, постраждав чоловік 1937 року народження.

Як повідомили у пресслужбі поліції, повідомлення на спецлінію «102» про вибух газу надійшло від 43-річної бориспільки. На місце події одразу прибув наряд поліції.

«Усе обійшлося без жертв та пожежі, постраждав 1937 року народження господар квартири. У помешканні вибухнула газова плита. Із численними опіками чоловіка доставили до місцевої лікарні», – йдеться у повідомленні.

Господарі інших квартир та їхні помешкання не постраждали.

ЧАСТО ГУПАВ СОКИРОЮ ПО ГАЗОВИХ ТРУБАХ: ЩО ВІДОМО ПРО ВЛАСНИКА КВАРТИРИ, ДЕ СТАВСЯ ВИБУХ

Власник квартири, де стався вибух, часто гупав сокирою по газових трубах. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат міської ради Олег Романов.

«УМБ-17, двоповерхівка, вибух… газ.

Чоловік, 1937року народження, живе сам, діти чотири роки тому придбали цю квартиру для нього. За словами сусідів, часто чудить, то гупає сокирою по газових трубах, то з тією ж сокирою кидається на рідну дочку, яка приїжджала його провідати», – написав Романов.

За його словами, жителям інших семи квартир цього будинку дуже пощастило, що ударна хвиля вийшла крізь вікно і двері. Але налякало добряче.

Депутат також повідомив, що телефонував в управляючу компанію, щоб прибрали скло та попросив провести обстеження ймовірних пошкоджень несучих конструкцій будинку.

Share Button