Про комунальників і зиму та про головну ялинку Борисполя: Володимир Борисенко відповів на запитання в Instagram

Комунальники повністю готові до зими, а офіційне відкриття головної ялинки та ковзанки у Борисполі заплановане на 19 грудня. Про це і не тільки розповів міський голова Володимир Борисенко, спілкуючись із користувачами в Instagram.

Комунальники готові нести службу вдень і вночі

Міський голова запевнив, що комунальники міста до зими готові – забезпечені сіллю та піском, й так само готові нести службу вдень та вночі.

Він також повідомив, що на Київському Шляху розставлено жовті контейнери, де зберігається піщано-сольова для посипання тротуарів.

«Попрошу вашого уважного та дбайливого ставлення, не нищіть комунальне майно, яке допоможе нам пережити цю зиму», – закликав В. Борисенко.

На Соборній реконструюють футбольне поле?

Відповідаючи на запитання про реконструкцію футбольного поля, Володимир Борисенко наголосив, що це гарна ідея.

«Стосовно реконструкції футбольного поля на вулиці Соборна – дуже гарна ідея, дякую, що її підкинули. У місті є багато цікавих локацій, і не тільки спортивних, а й культурних та мистецьких. Дякуємо за ідеї – будемо на них опиратися і реалізовувати», – сказав міський голова.

Головну ялинку та ковзанку планують відкрити 19 грудня

Старт новорічним святам у Борисполі планують дати, традиційно, у День святого Миколая 19 грудня, і не тільки засвітити ялинку, а й відкрити ковзанку.

«19 грудня, у День святого Миколая у нас є щире бажання засвітити нашу ялинку. Маємо сподівання, що вже буде менше карантинних обмежень, ніж сьогодні, і близько 16.00 планується відкриття новорічної ялинки та ковзанки. Тримаємо кулаки й побачимось на центральній площі», – резюмував В. Борисенко.

Інф. «ТС»

Share Button