Справи комунальні

За інформацією першого заступника міського голови Миколи Корнійчука, у зв’язку з перенесенням лінії № 8 (вул. Толстого, Лютнева до мікрорайону Лютнева, Головатого, К. Шлях, виходить на вул. В. Момота до перехрестя з вул. Ватутіна, вул. Ватутіна) з приватного сектору на проїжджу частину 29 та 30 серпня очікується вимкнення світла. Також світла не буде по лінії № 7 (від вул. Запорізька в бік вул. Амосова до Розвилки). Роботи триватимуть два дні.

Заасфальтовано вул. Петропавлівську, буде встановлено три «лежачі поліцейські» по вул. Лютневій та відновлено шість по вул. Польовій.

Як повідомив М. Корнійчук, залишається досить великий борг за використаний газ по КПТМ «Бориспільтепломережа» – 15,9 млн грн, він є непідйомним на сьогодні, оскільки проплати надходять дуже повільно. Для прикладу: на 23 серпня сплачено всього 1 млн 489 тис. грн, за таких темпів це може розтягнутися на рік. Тож він закликав усіх мешканців мобілізуватися, якщо хочемо мати тепло з 15 жовтня.

За минулий тиждень КП ВКГ «Бориспільводоканал» було ліквідовано 31 затор по каналізації та пориви по вул. Оврашка, К. Шлях, виконано роботи з реконструкції каналізаційної мережі на вул. Завокзальній тощо.

Share Button