Якщо вам потрібна довідка з ліквідованого двадцять років тому підприємства, ЗВЕРНІТЬСЯ ДО ТРУДОВОГО АРХІВУ

Рішенням Бориспільської районної ради від 28.02.2012 № 152-10-V1 створено комунальну установу Бориспільської районної ради «Бориспільський районний Трудовий архів». Трудовий архів забезпечує зберігання документів з особового складу ліквідованих установ організацій та підприємств району, які залишились без правонаступників.

На зберіганні в архіві знаходяться документи сільськогосподарських підприємств та кооперативів, споживчих товариств, приватних та малих колективних багатопрофільних підприємств, відкритих акціонерних товариств, товариств з обмеженою відповідальністю, селянсько-фермерських господарств.

За період існування Бориспільського районного Трудового архіву прийнято на зберігання 63 фонди, 7265 од. зб. з особового складу за 1943-2013 рр. та виконано понад 600 запитів соціально-правового характеру .

Комунальна установа Бориспільської районної ради «Бориспільський районний Трудовий архів» знаходиться за адресою :

вул. Київський Шлях, 79-В, м. Бориспіль, Київська обл., 08350

Тел.: (04595) 6-71-42.

E-mail: trudarhivborispol@gmail.com

Користуючись нагодою, хочу привітати з професійним святом, що наближається, своїх колег — бориспільських архівістів. Щоб наша важлива праця завжди була плідною, дарувала радість та задоволення. Бажаю усім міцного здоров’я, родинного добробуту, миру та впевненості в майбутньому.

Тетяна ФЕСЕНКО, директор Трудового архіву

 

ДЛЯ ДОВІДКИ. 24 грудня в Україні відзначається День працівників архівних установ. Це свято було встановлене 30 жовтня в 1998 р., відповідно до Указу Президента України.

Перший державний орган управління архівною справою в Україні було створено під час Центральної Ради. Ним став Бібліотечно-архівний відділ, протягом грудня 1917 – квітня 1918 рр. очолюваний професором О. С. Грушевським.

Головне архівне управління при Раді Міністрів УРСР працювало з 1974 по 1991 рр.. З отриманням Україною незалежності змінилася назва Главархіва та його організаційно-правовий статус. З грудня 1999 р. це Державний комітет архівів України.

Загальна чисельність працівників архівних установ — понад 3000 осіб.

В архівних установах системи Держкомархіву України зосереджено понад 58 млн одиниць зберігання різних видів документів Національного архівного фонду.

Share Button