ГЛИБОЦЬКА БЕЗ СВІТЛА

На понеділкову планову нараду до міської ради завітали мешканці Глибоцької. Людей обурювала відсутність світла на вулиці протягом останніх двох днів: «Ми звернулися до керівника Бориспільського РЕМу, аби той приїхав особисто. Ми показали йому опори, а він порадив звертатися до міського голови. Як так?»

На що очільник Бориспільського районного підрозділу «Київобленерго» Юрій Бриж відповів, що «РЕМ не встановлює вуличні ліхтарі».

Міський голова Анатолій Федорчук став на захист мешканців вулиці: «Так, це (встановлення вуличного освітлення – ред.) компетенція міської ради, та за відсутність самого світла у будинках відповідальність несе РЕМ». Водночас він звернувся до Ю. Брижа з проханням пояснювати людям ситуацію, коли при мізерній заробітній платні фахівці масово звільняються, що є неабияким каменем спотикання на шляху до надання якісних послуг.

Секретаря міської ради Ярослава Годунка обурило інше: чому немає зв’язку з РЕМом, «часто туди ані достукатися, ані додзвонитися неможливо, бо мобільний телефон диспетчера не відповідає».

Перший заступник міського голови Микола Корнічук порушив ще одну проблему, коли дерева горіха, що ростуть на приватних садибах, заважать лініям електропередач. У свою чергу, Ю. Бриж пообіцяв зробити усе можливе, аби ліквідувати незручності на Глибоцькій.

Інф. «ТС»

Share Button