У районі на підготовку шкіл та дитсадків до нового навчального року виділили 21 млн грн

Навчальні заклади Бориспільського району профінансовано на 21 млн гр. Усього з районного бюджету на підготовку закладів освіти до нового 2019-2020 навчального року виділено близько 17 млн грн, з бюджетів сільських рад — 4 млн грн субвенцій. Про це повідомив начальник управління гуманітарного розвитку Бориспільської районної державної адміністрації Микола Каськів.

З метою поліпшення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти та створення умов для реалізації Концепції «Нова українська школа» закуплено мультимедійні комплекси та документ-камери на суму 3 млн 490 тис грн, придбано меблі (комплекти одномісних парт, стінки, робочі місця вчителя) на суму 1 млн 650 тис. грн.

Нині у школах та дитячих садках тривають поточні та капітальні ремонти за рахунок коштів районного бюджету та бюджетів сільських рад.

Невирішеним залишається питання кадрового забезпечення. Освітні заклади потребують вчителів початкових класів, інформатики, математики, фізики, іноземної мови, хімії, біології, вихователів, а також кухарів та медичних сестер.

За матеріалами офіційного веб-порталу Бориспільської районної держадміністрації

Share Button