Кінотеатр, супермаркети у віддалених районах та Київський Шлях: Володимир Борисенко відповів на запитання бориспільців

Аби транспортні маршрути у місті та громаді було організовано зручно– долучайтесь до опитування; роботи на Київському Шляху виконано на 98% і до кінця року їх сподіваються завершити; над появою у місті кінотеатру, як і над відкриттям супермаркетів у віддалених районах та селах працюють. Про це, якщо коротко, йшлося під час традиційного спілкування у форматі запитання-відповідь міського голови Володимира Борисенка з бориспільцями в Instagram.

ХОЧЕТЕ ЗРУЧНУ СХЕМУ РУХУ МАРШРУТОК – ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО ОПИТУВАННЯ

«Стосовно 8-го маршруту і будь-якого маршруту у Бориспільській громаді, де є низка запитань, – саме для того проводимо опитування на сайті виконкому. Хто не встиг – долучайтесь. Спираючись саме на дані цього опитування ми зможемо сформувати чітку схему дорожнього руху, а саме маршруток у нашому місті», – наголосив В. Борисенко.

РОБОТИ НА КИЇВСЬКОМУ ШЛЯХУ ВИКОНАНО НА 98%

«Роботи на Київському Шляху завершено на 98%. Залишились невеликі земельні роботи щодо організації благоустрою і ще не до кінця повішені всі світлофорні об’єкти. Тому набираємось терпіння. Маємо надію, що до кінця цього року Київський Шлях на ділянці від Момота до Глібова буде завершено», – повідомив очільник міста.

БУТИ ЧИ НЕ БУТИ КІНОТЕАТРУ?

«Майже кожного тижня мене запитують про кінотеатр у нашому місті, якого, на жаль, нема. Я докладу максимум зусиль, щоб завести в місто гарного оператора. Для того, аби організувати роботу гарного кінотеатру, потрібно, як мінімум, чотири зали. Наш кінотеатр «Європа» до цього не пристосований. Тому хочемо реконструювати «Європу» під Будинок дитячої творчості, музичну школу – на кшталт такого. А кінотеатр має зайти в якийсь торговий центр або збудуємо окрему будівлю. Працюємо над цим», – повідомив В. Борисенко.

СУПЕРМАРКЕТИ У ВІДДАЛЕНИХ РАЙОНАХ МІСТА: ЯКІ УМОВИ ЗАПРОПОНУЮТЬ ПРЕДСТАВНИКАМ ТОРГОВИХ МЕРЕЖ

«Щодо супермаркетів у віддалених районах міста, таких як «Радгосп «Бориспільський», Розвилка, а також у віддалених селах, де немає продуктових магазинів або вони не того рівня, як хотілося б. Цього тижня матиму зустріч із представниками даних фірм і пропонуватиму їм готові рішення з повним супроводом: виділенням земельної ділянки, організацією містобудівних умов та обмежень. Дай Боже, щось і вийде», – підкрреслив міський голова.

МАФИ, ГІРЛЯНДИ І БЛАГОУСТРІЙ: ЯК ЦЕ ПОВ’ЯЗАНО?

«Управління містобудування та архітектури розробило комплексну схему організації благоустрою міста. Зараз видається розпорядження, де буде вказано тип і колір гірлянд, яким би користувались при благоустрої кіоску чи МАФу під час святкування новорічних свят. Що це дасть? В одному стилі зробимо гірлянди по всьому місту. Це буде перший крок. З тими, хто відгукнеться, набагато простіше буде працювати. Ті, хто не відгукнуться, розумітимемо, що вони нас не чують, працюватимемо більш жорсткими методами. Зокрема і щодо рекламної продукції та вивісок», – резюмував В. Борисенко.

Інф. «ТС»

Share Button