«Поезія, що окриляє»: письменниця Світлана Дідух-Романенко прочитала свої віші у небі

Бориспільська письменниця Світлана Дідух-Романенко долучилась до проєкту «Поезія, що окриляє» і прочитала свої вірші у небі – на борту літака, який виконував рейс «Київ – Львів – Київ».

За словами Світлани, коли їй запропонували почитати свої вірші в небі, то вона просто застрибала від щастя.

«Справа в тому, що авіакомпанія WINDROSE-авіалінії, які єднають, влаштувала акцію «Поезія, що окриляє». З 22 по 26 листопада на певних рейсах до Львова, Івано-Франківська, Дніпра і Харкова лунала українська поезія у виконанні Світлани Тарабарової, Юрія Андруховича, Павла Матюши, Наталії Валевської, Івана Малковича, Тетяни Власової, Дмитра Лазуткіна, Сергія Мартинюка, Катерини Бабкіної, Галини Крук.

А сьогодні (26 листопада – ред.) і в моєму виконанні). Як же я хвилювалася! А раптом люди обурюватимуться, що їх не попередили про це заздалегідь? А раптом не аплодуватимуть? А раптом…

Нічого такого не сталося. Пасажири були привітними, гарно сприймали і жарти, і вірші (5-10 хвилин поезії про небо, польоти і мрії нікого не примусили встати і вийти геть», – написала письменниця на своїй сторінці у Facebook.

Також Світлана додала, що летіла з абсолютно прекрасною командою рейсу «Київ – Львів – Київ» у складі командира корабля Олександра і його помічників Данила, Тетяни і Владислава.

«Такої підтримки, щирості й теплоти я навіть не сподівалася, чесно. Словом, у мене одне величезне почуття вдячності всім причетним. Це був неповторний досвід і пригода. Адже поезія і справді окриляє», – резюмувала письменниця.

Share Button