«U-lead з Європою»: місто і район провели спільну нараду

Представники міської та районної влад зібрались на спільну нараду. Об’єднали чиновників – адміністративні послуги, а точніше, програма «U-LEAD з Європою».

Як повідомила керуюча справами міської ради Людмила Передерей, 8 серпня 2019 року в місті Борисполі відбулася спільна робоча зустріч міського голови Анатолія Федорчука, заступника голови Бориспільської районної держадміністрації Сергія Білецького, керівника справами районної ради Антона Мотрича з експертами напряму з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» з метою знайомства, вивчення стану готовності та уточнення потреб щодо створення Центру надання адміністративних послуг.

Експертна комісія цієї Програми проаналізувала 179 заявок із 24 областей України на допомогу у створенні ЦНАП та відібрала місто Бориспіль для подальшого аналізу спроможності та розробки завдання для створення чи модернізації ЦНАП, повідомила керуюча на своїй сторінці у Facebook.

«Пріоритетним завданням напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», який управляється Шведським агентством міжнародного розвитку (Sida) є підтримка створення в територіальних громадах, що є адміністративним центром району, ЦНАП, який обслуговуватиме мешканців громади та за потреби мешканців усього району, в тому числі у форматі спільного з райдержадміністрацією ЦНАП», – додала Передерей.

Участь у робочому засіданні взяли заступник міського голови Людмила Пасенко, керуюча справами Людмила Передерей, керівник апарату райдержадміністрації Лілія Білик, депутати міської ради Ірина Панкявічене, Катерина Шабан, Ілля Луців, начальник відділу адміністративних послуг та дозвільної системи управління з питань розвитку підприємництва Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації Світлана Кагаловська, керівники Центрів надання адміністративних послуг міста і району Ірина Шелухіна та Наталія Кодаченко.

Спеціалісти Програми «U-lead з Європою» Петро Макаренко та Сергій Карман поінформували учасників робочої зустрічі про можливості та перспективи утворення спільного міськрайонного ЦНАП, ознайомили з проєктами щодо створення Центрів по всій Україні.

Керуюча також додала, що виконавчий комітет міської ради сподівається на плідну співпрацю з Програмою «U-lead з Європою» з метою розширення спектру адміністративних послуг, що надаються органами місцевого самоврядування, та підвищення їх якості, що є важливою складовою реформи децентралізації.

Інф. «ТС»

Share Button