ВОДІЙ, ЯКИЙ ПРИГОЩАЄ ПАСАЖИРІВ ПЕРСИКАМИ

Дорожній сервіс. Їх називають «білими» та не завжди «пухнастими», ввічливими і щедрими на нецензурну лексику. Та Петро Миколайович – особливий. Водій автобуса № 317 сполучення «Бориспіль – Київ» пригощає пасажирів персиками. Аргументація доволі проста: «Симпатизую людям, відкритим до спілкування» і продовжує: «Роботу свою люблю, поважаю колег та пасажирів, хоча всяке доводилося бачити і чути. Та всі ми люди і часто наша поведінка залежить від настрою».

А ось що найбільше дратує водія – це швидкість, з якою пасажири заходять до салону: «Буває, «вскочить», як той «зайчик», ніби вези його безкоштовно, та коли смакує кожною сходинкою… то взагалі. І це ж я не про людей похилого віку, а саме про молодих».

Щодо пільговиків, Петро Миколайович спокійно пускає до салону хлопця з палицею, супроводжуючи поглядом того, хто з посвідченням буде вже третім. А що, місця все одно є. От що ніколи не переводиться в автобусі, так це їжа. Наш герой розповідає: «За кермом же не їстимеш, та й при пасажирах незручно. А коли очікую свого рейсу – саме те».

До слова: Петро Миколайович не знав, що поряд журналістка «Трудової слави» і тим не менш пригостив її двома персиками. Ще й свій розклад дав сфотографувати: «Приходьте, буду радий бачити!».

Друзі, побільше б нам таких водіїв, навіть якщо без персиків!

Їхала маршрутом Тетяна ПІДГУРСЬКА, «ТС»

Share Button