Затримали підозрюваного у вбивстві за півгодини: троє патрульних з Борисполя отримали відзнаки

Бориспільських патрульних, які затримали підозрюваного у вбивстві, начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков нагородив відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі». Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції Борисполя.

«Один чоловік з ножовим пораненням, а інший мертвий»: саме таке повідомлення на лінію «102» отримали патрульні 21 квітня близько 20-ої години.

Зважаючи на те, що тоді велика кількість поліцейський була задіяна на президентських виборах, вирішили не зволікати та направити допомогу Бориспільському відділу поліції, оскільки подія відбулася неподалік села Старе.

Після проведення першочергових дій підозрюваного у вчиненні вбивства та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень було затримано. В останнього поліцейські виявили предмет, схожий на ніж, яким, вірогідно, і було вчинено злочин», – вказано у повідомленні.

У пресслужбі також додали, що злагоджена робота ексочільника Віталія Горкуна, заступника командира Сергія Майстренка та т. в. о. начальника відділення чергової частини Дмитра Берестяного допомогла по гарячих слідах, за 30 хвилин затримати підозрюваного у вбивстві.

Інф. «ТС»

Share Button