З робочим візитом: карабінери Італійської Республіки та військові Нацгвардії обмінюються досвідом

До Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України, що на Київщині, з робочим візитом завітали представники Військ карабінерів Італійської Республіки. Впродовж трьох днів італійські колеги обмінюються досвідом з гвардійцями з питань охорони громадського порядку під час масових заходів та припинення масових заворушень. 

Візит італійських партнерів до НГУ відбувається у рамках Плану двостороннього співробітництва між Збройними силами Італійської Республіки та Збройними силами України в частині, що стосується співробітництва Військ карабінерів та Національної гвардії України.

Під час вступної зустрічі керівництвом Міжнародного центру та представниками Головного управління НГУ було проведено брифінг для іноземних представників. Зокрема, італійських карабінерів було ознайомлено з основними завданнями та функціями Нацгвардії у сфері підтримання громадської безпеки та особливостями підготовки підрозділів з охорони громадського порядку на базі Міжнародного центру НГУ.

«Наш Центр розпочав свою роботу нещодавно і його створення було обумовлено подіями на сході України. Ми готуємо як підрозділи оперативного призначення, так і підрозділи з охорони громадського порядку. У липні цього року наші офіцери мали можливість відвідати ваш Центр підвищення кваліфікації поліцейських підрозділів з підтримання стабільності, що у місті Віченца в Італії, сьогодні ми раді бачити вас тут у Міжнародному центрі НГУ, аби обмінюватися досвідом», – наголосив під час брифінгу начальник Міжнародного центру НГУ полковник Олександр Крячко.

У ході візиту до Міжнародного центру НГУ італійські колеги оглянули об’єкти інфраструктури, а також ознайомились з основними функціями та завданнями Центру.

Також у рамках візиту до Національної гвардії України італійські інструктори мали змогу спостерігати за практичним несенням служби підрозділів з ОГП під час проведення матчу Ліги чемпіонів «Динамо» – «Баварія» та безпосередньо оглянути екіпіровку та спорядження, якими оснащені військовослужбовці НГУ під час масових заходів.

Упродовж свого перебування у Міжнародному центрі італійські інструктори також планують обмінятись досвідом щодо розроблення та вдосконалення навчальних програм підготовки підрозділів з охорони громадського порядку під час масових заходів та в ході припинення масових заворушень.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ 

Share Button