Митрополит Епіфаній відвідав Бориспіль і освятив каплицю для прикордонників

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 1 серпня побував з візитом у місті Борисполі, де освятив каплицю на честь святого пророка Іллі.

Як повідомили у прес-службі ПЦУ, Його Блаженству співслужили митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, настоятель каплиці протоієрей Микола Кравчук та капелани Державної прикордонної служби України.

Невеликий храм для прикордонників було збудовано на території Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» аеропорту «Бориспіль» та відкрито до Дня цієї військової частини, відзначили у ПЦУ.

Після освячення каплиці Предстоятель помісної Української Православної Церкви звернувся до присутніх зі словом.

«…Ми звершили освячення цього невеликого, але гарного храму, і тепер це місце ознаменоване як святе, до якого линутимуть із духовними потребами. Ми повинні пам’ятати про Бога не тільки у скрутні хвилини, а й у час радості», – сказав  Митрополит Епіфаній.

«Цей освячений храм – певне чудо в нашому житті, адже ми власними руками спорудили особливе місце, яке є часткою неба на землі. Коли ми збираємося у храмі і молимося до Бога, то Він обов’язково подасть нам те, що є потрібним на шляху до спасіння», – підсумував Його Блаженство.

Предстоятель також відзначив церковними нагородами військовослужбовців та працівників Державної прикордонної служби України, зокрема, начальника Центрального регіонального управління полковника Владислава Васильківського і настоятеля каплиці протоієрея Миколу Кравчука.

Додамо, що грамоту від Митрополита отримав і депутат Бориспільської міської ради Ігор Шалімов.

«Відкрили і освятили каплицю святого пророка Іллі, що знаходиться на території ОКПП Бориспіль. Дуже приємно отримати благословенну грамоту від предстоятеля Православної церкви, митрополита Київського і всієї України Епіфанія. Значить ми на правильному шляху.

Дякую Миколі Кравчуку, а також всім тим, хто долучився до цієї благословенної справи», – написав Ігор Шалімов на своїй сторінці у Facebook.

Інф. «ТС»

Share Button