У міській раді прокоментували інформацію про «хабар» для Корнійчука

Минулого тижня в міській раді відбулись обшуки. Згодом прокуратура зробила заяву, що першого заступника міського голови Миколу Корнійчука запідозрили у хабарництві.

У міськвиконкомі інформацію про хабар спростовують і додають, що невдовзі справа буде закрита. Натомість озвучать прізвища тих, хто писав заяви та встановлював у кабінеті камери.

«…Пройшла інформація, що на гарячому спіймали заступника міського голови. Можу сказати, що стаття передбачає вручення підозри і затримання на 72 години з подальшим обранням запобіжного заходу. Ніякого хабара, ніхто на гарячому не піймав. Був проведений обшук у кабінеті, вдома і в інших працівників. Микола Петрович уже спростував усе», – зауважив міський голова Анатолій Федорчук.

Він також закликав усіх подумати, чому все це відбулось напередодні завершення виборчої кампанії.  А також додав, що його заступник опинився у лікарні.

«… Миколу Петровича забрали до центру серця. Дуже великий був викид адреналіну. Це ціна цього питання», – додав А. Федорчук. Він переконаний, що невдовзі справу закриють.

«Коли все це завершиться, а це завершиться закриттям цієї справи, будуть названі прізвища багатьох людей, хто писав заяви, хто заносив апаратуру, як це все було. Зараз триває слідство, і я б не хотів нікому нашкодити», – наголосив міський голова.

Share Button