Поплавський і Винник: майбутнє України за українськими селами!

Завершальний етап передвиборчого туру лідера виборчого списку Аграрної партії України  Михайла Поплавського та відомого українського співака Олега Винника відбувся вчора, 18 липня, в Борисполі.

«Майбутнє України за українськими селами!»

18 липня Бориспіль зустрічав двох відомих українських співаків Михайла Поплавського та Олега Винника. Обидва презентують себе як небайдужі до долі рідної землі етнічні українці, дитинство яких минуло в сільській місцевості, й обидва гаряче агітували за Аграрну партію України. На брифінгу перед концертом, на якому були присутні представники влади міста і району, члени Бориспільської районної організації Аграрної партії України на чолі з її головою Лідією Яцик та аграрії з Переяславщини, Згурівщини, Яготинщини, представники  мас-медіа з Борисполя та інших міст, що належать до виборчого округу № 98, та телеканалу «ІНТЕР», М. Поплавський та О. Винник переконливо обґрунтовували свою позицію.

Михайло Поплавський, який є першим номером виборчого списку Аграрної партії, наголосив, що ця політсила, створена 15 грудня 1996 року, йде до парламенту уперше. Він вірить, що вона стане партією влади, адже так історично склалося: наша країна, в першу чергу, є аграрною державою, і в пріоритеті має бути сільське господарство. Тож гості Борисполя, – а це не просто співаки, а громадяни з активною життєвою позицією, – багато уваги у своєму виступі приділили питанню ринку землі, що активно обговорюється нині на всіх рівнях.

Так, Олег Винник наголосив: «Якщо не будемо її (землю – ред.) цінувати, то її оцінить хтось!». Малася на увазі загроза відтоку українських чорноземів та продажу їх крупним  іноземним корпораціям та олігархам. Українську чорну землю пан Олег назвав ще й золотою. У світі (О. Виннику протягом тривалого  часу довелося жити і працювати за кордоном) знають ціну українській землі. На нашому чорному ринку вона нині продається за безцінь. Тож сьогодні відбувається не політична боротьба, не вибори, а справжня війна за землю, і на кону стоять  родючі  українські чорноземи.  Найпослідовнішим борцем за те, щоб українські землі залишалися за народом України, на думку гостей Борисполя, є саме Аграрна партія.

«Без Аграрної партії, – переконував Михайло Поплавський, – не може бути по-справжньому дієздатного парламенту». У цієї партії є чіткий план щодо ринку продажу землі, і  вона не проти нього в принципі. Але спочатку треба продовжити мораторій на її продаж та провести інвентаризацію з чітким визначенням її справжньої вартості.

Чимало уваги у своєму виступі гості Борисполя приділили питанням розвитку сіл. Вони вважають: для сіл треба оголосити податкові канікули, створивши таким чином своєрідні офшори у сільській місцевості. «Майбутнє України – за українськими селами», – підкреслив Михайло Поплавський. З цим перегукувалося запитання однієї з журналісток: що  робитимуть для того, щоб молодь залишалася в селі? У відповідь було представлено своєрідний соціальний пакет від Аграрної партії та низку конструктивних пропозицій.

На запитання, як формується структура цієї політичної сили? – присутні почули відповідь: все робиться  прозоро.  Висувати до органів влади треба людей, які знають свій регіон і в якому їх також знають, а не «чужаків», яких уже пізніше, зі сцени Михайло Поплавський образно назвав «парашутистами». До речі, нині аграрії Лівобережної України закликають голосувати ЗА ВАЛЕРІЯ МАРТИШКА, відомого фермера, громадського діяча і волонтера Бориспільщини, який добре знає і Згурівщину, і Переяславщину, де народився, жив і працював. Тож однопартійці одностайно висунули його кандидатом в депутати до Верховної Ради України по мажоритарному округу № 98. Він також взяв активну участь у брифінгу, а пізніше і на концерті, де всі троє співаків – Михайло Поплавський, Олег Винник та Валерій Мартишко презентували найкращі зразки своєї творчості.

До слова, іноді доводиться чути закиди щодо співаючих членів партії та тих, хто їй симпатизує. На це може бути лише одна відповідь: талановитий український народ просто не може не співати. Тож  це ще один плюс і переконливий мотив голосувати за дійсно здібних і різносторонніх, небайдужих до долі рідної держави українців.

Наталія МОЖАЙКІНА, «ТС»

P.S. Передвиборчий тур Аграрної партії України закінчується. Залишився лише один концерт – сьогодні у Кропивницькому.

* на правах політичної реклами

Share Button