У райраді розглянули питання центрального водовідведення у Горі: проект хочуть реалізувати у 2020 році

У Горі вже наступного року планують втілити у життя проект центрального водовідведення. Усі можливі варіанти презентували під час зустрічі з головою районної ради Владиславом Байчасом та його заступником Іваном Недогибченком. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Гірський сільський голова Роман Дмитрів.

«Тема зустрічі – розроблення проєкту з центрального водовідведення в селі Гора. Під час обговорення було розглянуто всі можливі варіанти щодо центрального водовідведення», – написав Дмитрів.

Сільський голова додав, що проектантом була озвучена приблизна вартість проєкту та робіт, а також приблизні строки реалізації.

За словами Дмитріва, вже наступного року планують втілити задум у життя. Цей проєкт дасть змогу підключити нову школу до центрального водовідведення, а також значно знизить ризик екологічної катастрофи біля будинків ЖК «Картрі Хаус» та «Таунхаус», ліквідувати каналізаційні стоки біля лісу, зробити ще безпечнішим і комфортнішим проживання в Горі.

Інф. «ТС»

А ТИМ ЧАСОМ…

Контейнери для відпрацьованих батарейок встановили у приміщені Гірської сільської ради, школі, дитсадку, медамбулаторії, магазинах.

«Ми зробили ще один крок, встановивши контейнери для збору відпрацьованих батарейок. Хочу подякувати Олесі Карпенко, нашому інспектору з благоустрою, яка доклала чимало зусиль на підготовку та впровадження програми. Також хочу подякувати депутатам, які проголосували за цю програму», – написав Р. Дмитрів у Facebook

Share Button