МАЙЖЕ 100% ІНФЕКЦІЙНИХ ЛІЖОК НА КИЇВЩИНІ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ КИСНЕМ

На Київщині практично 100% інфекційних ліжок під’єднані до кисню. Про це 18 листопада під час брифінгу зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Зараз хворих на коронавірус у нас лікують 22 медзаклади. Сумарно вони розраховані на 3383 інфекційні ліжка. Підкреслю, що практично 100% місць у нас під’єднані до кисню. Ретельно над цим працювали, тому що киснева підтримка для пацієнтів із ускладненнями є життєво необхідною», – повідомив В. Володін.

Також очільник області деталізував, що зараз на стаціонарному лікуванні знаходиться 1870 осіб. Із них усі – на кисні. Загальна завантаженість ліжок становить 55,3%.

Водночас В. Володін вкотре наголосив, що коронавірус зараз більше вражає невакцинованих. Тому центри і пункти щеплень на Київщині продовжують працювати в посиленому режимі, щоб усі бажаючі мали можливість прийти і вакцинуватись у зручний для них час. Лише за 17 листопада вчора в області зроблено понад 18 тисяч щеплень. А всього з початку вакцинальної кампанії цей показник у регіоні сягнув 1,2 млн.

НАГАДАЄМО:

у ЦНАПах і деяких центрах масової вакцинації пристоличного регіону почали працювати команди підтримки «Дії». До них жителі області можуть звернутись за допомогою, якщо мають проблеми з генеруванням «COVID»-сертифікатів.

Жителі міста Борисполя можуть це зробити у центрі масової вакцинації за адресою: вул. Київський Шлях, 71 з 09:00 до 15:00 у будні. Фахівці відділу інформаційно-технічного забезпечення виконавчого комітету Бориспільської міської ради розкажуть, як роздрукувати сертифікат із порталу Дія та проконсультують, як отримати його в смартфоні.

 

Share Button